Doručenie na Slovensku

Objednajte tovar aspoň za 38 € a dopravu na výdajné miesta máte ZADARMO.

Zásielkovňa - doručenie až k vám 5,63 €
Zásielkovňa - doručenie na výdajné miesto Z-point alebo Z-box 2,58 € (nad 38 € ZADARMO)
PPL - balík na adresu 7,33 €
PPL - balík na výdajné miesto Parcelshop alebo Parcelbox 4,49 € (nad 38 € ZADARMO)
Dobierka 3,11 €

* ceny vrátane DPH

Kto vám tovar doručí?

Tovar doručujeme prostredníctvom spoločností Zásielkovňa a PPL.

Ako môžete zaplatiť?

Platiť môžete on-line platobnou kartou, on-line prevodom z účtu cez vašu banku, dobierkou pri prevzatí (príplatok 1,50 €), alebo klasickým prevodom z účtu.

Platobnou kartou

Používame osvedčenú zabezpečenú platobnú bránu ComGate. On-line platba kartou je najjednoduchší, najrýchlejší, a preto aj najobľúbenejší spôsob platenia v e-shopoch.

On-line bankovým prevodom

Platíte on-line bankovým prevodom cez svoju banku. Po výbere tohto variantu platenia budete presmerovaný do internetového bankovníctva vašej banky, kde potvrdíte platbu. Rýchle a jednoduché.

Logo ComGate

Dobierkou

Ste obozretní a chcete to jedine „z ruky do ruky“? Chápeme. Potom je pre vás ideálna platba dobierkou. Platíte v hotovosti alebo kartou až pri prevzatí balíčka. Príplatok robí 1,50 €.

Klasickým prevodom z účtu

Po odoslaní objednávky vám na e-mail pošleme potvrdenie objednávky, v ktorom nájdete QR kód pre pohodlné zaplatenie cez vaše mobilné bankovníctvo (Smart Banking).
Účet máme v českej Fio banke, číslo účtu 2702051952. Platbu zadajte ako SEPA platbu, nie ako platbu do zahraničia. Ako číslo účtu použite IBAN číslo účtu.

IBAN: CZ1220100000002702051952
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Ako variabilný symbol použite číslo objednávky. Klasický bankový prevod trvá 1-2 pracovné dni. Odosielame až po prijatí platby. 

Za ako dlho vám tovar dorazí?

Tovar skladom odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň od pripísania platby. Do dvoch pracovných dní od odoslania máte balíček doma.