Bambucké maslo Medarek

Cena
6,27 €

Výrobca
Medarek

Kód produktu
P040

Skladom
ks

✅ Šľahané bambucké maslo pre všetky typy pleti.
✅ Obsahuje 100% prírodných surovín v BIO kvalite.
✅ Certifikovaný pre deti od narodenia.
✅ Objem 100 ml. viac

Bambucké maslo Medarek

Čisté bio (organické) bambucké maslo bez akýchkoľvek ďalších zložiek vhodné pre deti od narodenia aj všetky ostatné vekové kategórie. Maslo môžete využiť na premazávanie suchej kože celého tela či pri starostlivosti o vlasy.

Bambucké maslo je doslova dar z prírody. Je vhodné pre všetky typy pleti, pretože neupcháva póry. Obsahuje vitamíny, minerály a kyseliny dôležité pre zdravú pleť a kožu. Maslo má vďaka alfa-amyrínu a lupeolu tzv. "anti-age" účinok.

Bambucké maslo v tejto vysokej kvalite má špecifickú vôňu, ktorá nemusí všetkým voňať. Prosím, myslite na to, že ide o vysoko kvalitný prírodný produkt s úžasnými účinkami na kožu. Neporovnávajte ho s umelo parfémovanými chemickými produktmi z drogérií. Toto maslo odporúčame tým, ktorí chcú pre svoje bábätko aj sami pre seba to najlepšie.

TIP: Stačí pridať pár kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja a máte príjemný balzámok s vôňou. Odporúčam preštudovať si dávkovanie a vplyv esenciálnych olejov, nie každý je vhodný na nanášanie na kožu a už vôbec nie pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ideálne je poradiť sa s aromaterapeutom.

Pri starostlivosti o vlasy naneste bambucké maslo po celú dĺžku vlasov, na 30 min zabaľte vlasy do tepla a potom s použitím prírodného šampónu poriadne vymyte. Pri starostlivosti o končeky stačí na konci umývania vlasov jemne votrieť malé množstvo do končekov a nechať uschnúť, ďalej neumývame.

Zloženie: 100% bio bambucké maslo

Skladujte pri teplote do 25 ° C na suchom a tmavom mieste. Trvanlivosť jeden rok od dátumu výroby, po otvorení spotrebujte do šiestich mesiacov. Vyrobené v CZ.

Parametre

Objem 100 ml