Masť pre mamičku Medarek

Cena
od 4,81 €

Výrobca
Medarek

Kód produktu
P068

Spresnite výber produktu
Variant neexistuje

✅ Masť v bio kvalite vhodná na premazávanie bradaviek pri dojčení aj na zjazvenú pokožku
✅ Obsahuje 100% prírodných surovín
✅ Masť je vhodná aj pre deti od narodenia viac

Masť pre mamičku Medarek

100% organická (bio) masť vhodná na premazávanie bradaviek pri dojčení a na starostlivosť o zjazvenú pokožku.

Pred dojčením najmenších bábätiek odporúčame bradavky umyť čistou vodou a vysušiť. Predsa len ide o oleje a maslá, ktoré by najmenšie bábätká nemali prijímať. Pred dojčením starších bábätiek, približne od ôsmich mesiacov, stačí bradavky len utrieť.

Masť odporúčame používať na starostlivosť o zjazvenú pokožku po pôrode v oblasti nastrihnutia, jazvy po cisárskom reze aj na jazvy inde po tele (čerstvé strie, pooperačné jazvy, a podobne). Vždy mažte iba zacelenú kožu. Vykonávajte jemnú tlakovú masáž. Frekvencia mazania aj množstvo masti je úplne na vás.

Najmenšie bábätká majú cítiť vôňu mamičky, preto sme nepridávali žiadny esenciálny olej. Masť je vhodná aj pre deti od narodenia.

Zloženie: Butyrospermum Parkii Butter organic (bio bambucké maslo), Rosa Canina Seed Oil organic (bio šípkový olej), Cera Alba organic (bio včelí vosk), Calophyllum Inophyllum Seed Oil organic (bio taman olej)

Tamanu olej - olej má schopnosť hojiť narušenie kože, znížiť zápal a podporiť produkciu kolagénu. V zahraničí bol olej niekoľkokrát testovaný u nemocničných pacientov v štúdiách zameriavajúcich sa na liečbu pooperačných rán. Olej urýchlil hojenie a viedol k výrazne jemnejším jazvám.

Šípkový olej - aj tento olej bol opakovane testovaný pre starostlivosť o narušenú kožu po rôznych operáciách. Výsledky ukázali, že šípkový olej významne podporuje hojenie rán a účinne zjemňuje jazvy.

Bambucké maslo a včelí vosk obsahujú vitamíny, minerály a kyseliny dôležité pre zdravú pleť a kožu. Na rozdiel od vazelíny (petrolatum) ide o základ pre masť, ktorý je prírodný a sám o sebe má hojivé účinky.

Objem: 15 alebo 30 ml

Výrobca: Mgr. Lucie Horáková, ČR

Skladujte pri teplote do 25 ° C na suchom a tmavom mieste. Trvanlivosť jeden rok od dátumu výroby, po otvorení spotrebujte do šiestich mesiacov.

Parametre

Objem 30 ml, 15 ml