Zinkový dezodorant Medarek - Objem: 30 ml

Cena
5,71 €

Výrobca
Medarek

Kód produktu
P079-1

Spresnite výber produktu
Variant neexistuje
Skladom

✅ Jemný bezsodný zinkový dezodorant
✅ Obsahuje 100% prírodných surovín, z toho je 85% v bio kvalite viac

Zinkový dezodorant Medarek

Prírodný bezsodný zinkový dezodorant bez vône.

Základ tvorí bio jojobový olej, ktorý zvyšuje odolnosť kože a má úžasné regeneračné účinky.

Tuhosť zaisťuje bio mangové maslo, ktoré je pre svoju jemnosť a dobrú znášanlivosť vhodné pre najmenšie deti aj osoby s citlivou kožou. Mangové maslo zvyšuje pružnosť kože.

Dezodoračnú funkciu plní bio púder z podzemkov rastliny zvanej Maranta trstinová (Maranta Arundinacea). Púder zjemňuje kožu a hlavne absorbuje prebytočný maz z pokožky.

Oxid zinočnatý upokojuje podráždenie kože a jemne vysušuje.

Ricinoleát zinočnatý je zinočnatá soľ získavaná z ricínového oleja. Napomáha absorbovať nepríjemný zápach tým, že bráni rozkladu baktérií a rovnako ako oxid zinočnatý má upokojujúce účinky. Ide o úplne bezpečnú látku, ktorá nebráni prirodzenému poteniu. Nemá negatívny vplyv na prirodzenú kožnú flóru.


Obsahuje 100% prírodných surovín/alebo ich derivátov, z toho je 85% v bio kvalite. Neobsahuje sódu. Bez vody, parabénov, umelých aróm.

Užívanie: Naneste prstom na umyté a suché (ideálne oholené) podpazušie a poriadne votriete do kože na miesto, kde rastú chĺpky a tiež okolo v širšom kruhu. Opakujte podľa potreby. Nanášajte vždy čistým prstom. Pokiaľ dezodorant poriadne votrite do kože, nezanecháva biele stopy na oblečení. Prosím, majte na pamäti, že cieľom správneho dezodorantu nemá byť úplne zamedziť poteniu. Potenie je potrebné na správne fungovanie nášho organizmu. Udržujte závit téglika v čistote.


Zloženie: Simmondsia Chinensis Seed Oil * (bio jojobový olej), Mangifera Indica Seed Butter * (bio mangové maslo), Maranta Arundinacea Root Powder * (bio koreň z Maranty trstinovej), Zinc Oxide (oxid zinočnatý), Citrus Reticulata Peel Oil bio mandarínkový esenciálny olej), Zinc Ricinoleate (Ricinoleát zinočnatý)
* organic/bio suroviny


Objem: 15, 30 ml

Výrobca: Mgr. Lucie Horáková, ČR


Trvanlivosť dezodorantu je jeden rok, po otvorení odporúčame spotrebovať do šiestich mesiacov. Nutné skladovať mimo slnečného žiarenia pri teplotách do 25 °C. Naozaj ho nenoste v teplom počasí v batohu alebo v kabelke, roztopí sa. Neobsahuje žiadne stužovače.

Parametre

Objem 30 ml, 15 ml