Zinkový dezodorant ruža Medarek - Objem: 15 ml

zinkový deodorant ruža Medarek
zinkový deodorant ruža Medarek
Cena
3,41 €

Výrobca
Medarek

Kód produktu
P088-3

Spresnite výber produktu
Variant neexistuje

Skladom
ks

✅ Jemný bezsodný zinkový dezodorant
✅ Vhodný pre deti od šiestich rokov a pre dospelých
✅ Obsahuje 100% prírodných surovín, z toho je 85% v bio kvalite
✅ Krásna svieža vôňa ruže viac

Zinkový dezodorant ruža Medarek

Pokiaľ milujete vôňu ruže, tak tento dezodorant je presne pre vás. Dezodorant je vhodný pre deti od šiestich rokov a dospelých.

Základ tvorí bio mangové maslo, ktoré je pre svoju jemnosť a dobrú znášanlivosť vhodné pre najmenšie deti aj osoby s citlivou kožou. Ďalšou zložkou je bio jojobový olej, ktorý poznáte zo Zinkovej masti.

Dezodoračnú funkciu plní bio púder z podzemkov rastliny zvanej Maranta trstinová (Maranta Arundinacea). Púder zjemňuje kožu a hlavne absorbuje prebytočný maz z pokožky. Oxid zinočnatý upokojuje podráždenie kože a jemne vysušuje. Ricinoleát zinočnatý je zinočnatá soľ získavaná z ricínového oleja. Napomáha absorbovať nepríjemný zápach tým, že bráni rozkladu baktérií a rovnako ako oxid zinočnatý má upokojujúce účinky. Ide o úplne bezpečnú látku, ktorá nebráni prirodzenému poteniu. Nemá negatívny vplyv na prirodzenú kožnú flóru. Ružový esenciálny olej v bio kvalite dáva dezodorantu príjemnú vôňu. Dali sme ho toľko, aby bol vhodný pre deti, ale zároveň stále výraznejšie voňal :)


Obsahuje 100% prírodných surovín/alebo ich derivátov, z toho je 85% v bio kvalite. Neobsahuje sódu. Bez vody, parabénov, umelých aróm.

Užívanie: Naneste prstom na umyté a suché (ideálne oholené) podpazušie a poriadne votrite do kože na miesto, kde rastú chĺpky a tiež okolo v širšom kruhu. Opakujte podľa potreby. Nanášajte vždy čistým prstom. Pokiaľ dezodorant poriadne votrite do kože, nezanecháva biele stopy na oblečení. Prosím, majte na pamäti, že cieľom správneho dezodorantu nemá byť úplne zamedziť poteniu. Potenie je potrebné na správne fungovanie nášho organizmu. Udržujte závit téglika v čistote.


Zloženie: Mangifera Indica Seed Butter* (bio mangové máslo), Simmondsia Chinensis Seed Oil* (bio jojobový olej), Maranta Arundinacea Root Powder* (bio koreň z Maranty trstinové), Zinc Oxide (oxid zinčnatý bez nanočastic), Zinc Ricinoleate (ricinoleát zinočnatý), Rosa Alba Flower Oil* (bio esenciální olej z bielej ruže), Citronellol*, Geraniol*, Farnesol*, Eugenol*, Linalool* (látky, ktoré sa prirozene vyskytujú v esenciálnom oleji)

* organic/bio suroviny
Výrobca: Mgr. Lucie Horáková, ČR


Trvanlivosť dezodorantu je jeden rok, po otvorení odporúčame spotrebovať do šiestich mesiacov. Je nutné ich skladovať mimo slnečného žiarenia pri teplotách do 25 °C. Naozaj ho nenoste v teplom počasí v batohu alebo v kabelke, roztopí sa. Neobsahuje žiadne stužovače.

Parametre

Objem 30 ml, 15 ml