Zinkový dezodorant sladká mäta Medarek - Objem: 15 ml

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (1)Počet hviezdičiek je 5 z 5
zinkový dezodorant máta
zinkový dezodorant máta
Cena
3,35 €

Výrobca
Medarek

Kód produktu
P084-2

Spresnite výber produktu
Variant neexistuje
Nie je skladom Sledovať dostupnosť

✅ Jemný bezsodný zinkový dezodorant
✅ Obsahuje 100% prírodných surovín, z toho je 85% v bio kvalite
✅ Krásna svieža vôňa mäty viac

Zinkový dezodorant sladká mäta Medarek

Pokiaľ milujete vodu s mätou a citrónom, tak tento dezodorant je presne pre vás. Dezodorant je vhodný pre ženy aj mužov.

Základ tvorí bio jojobový olej, ktorý zvyšuje odolnosť kože a má úžasné regeneračné účinky. Tuhosť zaisťuje bio mangové maslo, ktoré je pre svoju jemnosť a dobrú znášanlivosť vhodné pre najmenšie deti aj osoby s citlivou kožou. Mangové maslo zvyšuje pružnosť kože. Dezodoračnú funkciu plní bio púder z podzemkov rastliny zvanej Maranta trstinová (Maranta Arundinacea). . Ricinoleát zinočnatý je zinočnatá soľ získavaná z ricínového oleja. Napomáha absorbovať nepríjemný zápach tým, že bráni rozkladu baktérií a rovnako ako oxid zinočnatý má upokojujúce účinky. Ide o úplne bezpečnú látku, ktorá nebráni prirodzenému poteniu. Nemá negatívny vplyv na prirodzenú kožnú flóru. Mätový olej v bio kvalite dáva dezodorantu príjemnú vôňu.


Obsahuje 100% prírodných surovín/alebo ich derivátov, z toho je 85% v bio kvalite. Neobsahuje sódu. Bez vody, parabénov, umelých aróm.

Užívanie: Naneste prstom na umyté a suché (ideálne oholené) podpazušie a poriadne votrite do kože na miesto, kde rastú chĺpky a tiež okolo v širšom kruhu. Opakujte podľa potreby. Nanášajte vždy čistým prstom. Pokiaľ dezodorant poriadne votrite do kože, nezanecháva biele stopy na oblečení. Prosím, majte na pamäti, že cieľom správneho dezodorantu nemá byť úplne zamedziť poteniu. Potenie je potrebné na správne fungovanie nášho organizmu. Udržujte závit téglika v čistote.


Zloženie: Simmondsia Chinensis Seed Oil* (bio jojobový olej), Mangifera Indica Seed Butter* (bio mangové maslo), Maranta Arundinacea Root Powder* (bio koreň z Maranty trstinovej), Zinc Oxide (oxid zinočnatý), Mentha Spicata Herb Oil bio mätový esenciálny olej), Zinc Ricinoleate (Ricinoleát zinočnatý), Limonene* (prirodzená zložka EO), Eugenol* (prirodzená zložka EO)

* organic/bio suroviny
Výrobca: Mgr. Lucie Horáková, ČR


Trvanlivosť dezodorantu je jeden rok, po otvorení odporúčame spotrebovať do šiestich mesiacov. Je nutné ich skladovať mimo slnečného žiarenia pri teplotách do 25 °C. Naozaj ho nenoste v teplom počasí v batohu alebo v kabelke, roztopí sa. Neobsahuje žiadne stužovače.