Zinkový dezodorant s levanduľou Medarek

Cena
od 3,35 €

Výrobca
Medarek

Kód produktu
P083

Spresnite výber produktu
Variant neexistuje

✅ Jemný bezsodný zinkový dezodorant
✅ Obsahuje 100% prírodných surovín, z toho je 85% v bio kvalite
✅ Krásna levanduľová vôňa viac

Zinkový dezodorant s levanduľou Medarek

100% prírodný bezsodný zinkový dezodorant s levanduľou.

Základ tvorí bio jojobový olej, ktorý má úžasné regeneračné účinky a je tiež v Zinkovej masti.

Tuhosť zaisťuje bio mangové maslo, ktoré zvyšuje pružnosť kože a je pre svoju jemnosť a dobrú znášanlivosť vhodné pre najmenšie deti aj osoby s citlivou kožou. Dezodoračnú funkciu plní bio púder z podzemkov rastliny zvanej Maranta trstinová (Maranta Arundinacea). Oxid zinočnatý upokojuje podráždenie kože a jemne vysušuje. Ricinoleát zinočnatý je zinočnatá soľ získavaná z ricínového oleja. Napomáha absorbovať nepríjemný zápach tým, že bráni rozkladu baktérií a rovnako ako oxid zinočnatý má upokojujúce účinky. Ide o úplne bezpečnú látku, ktorá nebráni prirodzenému poteniu. Nemá negatívny vplyv na prirodzenú kožnú flóru. Levanduľový olej v bio kvalite dáva dezodorantu príjemnú vôňu.

Obsahuje 100% prírodných surovín/alebo ich derivátov, z toho je 85% v bio kvalite. Neobsahuje sódu. Bez vody, parabénov, umelých aróm.

Užívanie: Naneste prstom na umyté a suché (ideálne oholené) podpazušie a poriadne votriete do kože na miesto, kde rastú chĺpky a tiež okolo v širšom kruhu. Opakujte podľa potreby. Nanášajte vždy čistým prstom. Pokiaľ dezodorant poriadne votrite do kože, nezanecháva biele stopy na oblečení. Prosím, majte na pamäti, že cieľom správneho dezodorantu nemá byť úplne zamedziť poteniu. Potenie je potrebné na správne fungovanie nášho organizmu. Udržujte závit téglika v čistote.

Zloženie: Simmondsia Chinensis Seed Oil* (bio jojobový olej), Mangifera Indica Seed Butter* (bio mangové maslo), Maranta Arundinacea Root Powder* (bio koreň z Maranty trstinovej), Zinc Oxide (oxid zinočnatý), Lavandula Hybrida Oil* (bio levanduľový esenciálny olej), Zinc Ricinoleate (Ricinoleát zinočnatý)


* organic/bio suroviny

Výrobca: Mgr. Lucie Horáková, ČR


Trvanlivosť dezodorantu je jeden rok, po otvorení odporúčame spotrebovať do šiestich mesiacov. Je nutné ich skladovať mimo slnečného žiarenia pri teplotách do 25 °C. Naozaj ho nenoste v teplom počasí v batohu alebo v kabelke, roztopí sa. Neobsahuje žiadne stužovače.

Parametre

Objem 30 ml, 15 ml